Polskie Góry background

Nasza oferta

Serwis zawiera informacje o atrakcjach turystyczny, szczytach górskich i innych miejscach, które warto odwiedzić w polskich górach. Odwiedzają nas osoby, które właśnie spędzają swój wolny czas w górach lub te, które planują tutaj przyjechać.

Poniżej przedstawiamy szczegółową ofertę dla firm lub osób, które w naszym rozumieniu mogłyby skorzystać na współpracy z nami. Nie wyczerpuje to oczywiście wszystkich możliwości. Jeżeli mają Państwo jakieś inne propozycję proszę się z nami skontaktować.

Właścicielem serwisu jest firma Cognitive it. Zainteresowanych prosimy o kontakt na maila gory@traspe.pl.

Dla reklamodawców

Standardowo oferujemy pola reklamowe pod menu głównym lub obrazkiem, z boku artykułów, nad stronami polecanymi. Możemy też przygotować inne miejsce pod reklamę zgodnie z potrzebami klienta. Unikamy inwazyjnych form reklamy.

W przypadku sklepów internetowych możemy zaproponować artykuły sponsorowane, recenzje produktów lub poradniki. Warunkiem jest zgodność tematyki z treścią strony i naszymi poglądami.

Strony o podobnej tematyce

Zapraszamy też do współpracy wszystkie blogi, serwisy, fora o tematyce powiązanej z górami. Chętnie opublikujemy informacje o ciekawych wydarzeniach, które organizujecie. Może uda nam się znaleźć elementy, którymi moglibyśmy się wymienić z korzyścią dla naszych czytelników lub po prostu polecić im swoje strony.

Obiekty noclegowe

Istnieje możliwość dodania informacji o obiekcie noclegowym znajdującym się w pobliżu (pobliskiej miejscowości) pasma górskiego. Informacja o nim działałaby na podobnej zasadzie jak opisy atrakcji.

Statystyki serwisu: plik w PDF

Polecane strony